BİZ KİMİZ, NE YAPARIZ?

Egeliyiz, denizi severiz! 🙂 Sandalet ve havlu vazgeçilmezimizdir. Sürekli kullandığımız bu öğelerin ne kadar sıkıcı ve kullanışsız olduğunu anladığımız gün farklılaşmak ve bu tip ürünlere nasıl yenilik getirebiliriz diye yola çıktık.

Sandaletle başladık, onlarca farklı modeli yaratıp test ettik ve üretim aşamasına geldik. Bu sandaletler ayak ve yürüyüş sağlığınızı düşünürken, harika bir fonksiyonellik ile hayatınıza girecek. 1 Mayıs 2022 tarihinde lansmanını yapacağız.

Mikrofiber plaj havlularımızı 2021 yazının ortalarında satışa sunduk. Hafif, ultra emici, kompakt ve harika desenlere sahip olmaları kullanıcılar tarafından inanılmaz takdir gördü. Ardından mikrofiber spor ve antrenman havluları ile yolculuğa devam ettik. Bundan sonraki süreçte de artan model sayımızla Soulmate havlularımızı yeni müşterimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Tüm bu yenilikleri yaparken, doğaya saygılı üretim ilkelerini benimsemeyi kendimize borç bildik ve olabildiğince geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmaya özen gösterdik. Yakın gelecekte gelirimizin %5’lik bir kısmını sürdürülebilir yaşama kendini adamış sivil toplum kuruluşlarına aktarmaya başlayacağız.

Bizi takip edin, siz de hayatımızın bir parçası olun.