KURUMSAL HEDİYE & TOPLU SİPARİŞ

Hediye Vermenizi Kolaylaştıralım!

Kurumunuz Yıllarca Hatırlansın!

Hediye almayı herkes sever! Bazı hediyeler kısa süreli mutlu eder. Diğerleri ise kullanım odaklıdır, uzun süreli memnuniyet sunar. Hediyenin mukavemetine ve kullanım alanına bağlı olarak yıllarca kullanılır, kullanıcısının güzel anılarının arasında yer alır. Soulmate, hediyelerinize tam da bu özelliği kazandırır.

Üstelik hediyelerinizi kişiselleştirebilir veya mevcut Soulmate modelleri için çok özel fiyatlar alabilirsiniz.

BASİT FİYATLAMA, SÜRPRİZ YOK

Kurumsal bir müşteri olarak, kimsenin erişemeyeceği indirimli bir fiyat alacaksınız. 

Spor ve Fitness Havlusu

Türkiye’deki genel spor alışkanlığı, spor salonlarında gym, fitness veya yoga yapmak üzerinedir. Tabi doğada koşanlar, kamp yapanlar da oldukça hatırı sayılır durumdadır.   Havlunun hediye edildiği erkek veya kadın bir birey bu spor havlusunu 12 ay boyunca kullanma potansiyeline sahiptir ve harika bir hediyedir.

%100 Mikrofiber (Soulmate markalı ürünler ile aynı kalite), pamuk/polyester veya %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden sipariş edebilirsiniz.

Min. sipariş adedi: 250 (desen başına)

Daha Fazla bilgi

Plaj ve Deniz Havlusu

Deniz ve havuz da vakit geçirenler için mükemmel bir hediye seçeceği. Kullanım alanı yoğun insan popülasyonu olduğu için plajlar ve yüzme havuzları olduğu için markanızın görünürlüğüne çok ciddi faydalar sağlar. Bizim için en kullanışlı boyut olan 140×70 cm’i öneriyoruz ancak istenilen ölçüde de sipariş edebilirsiniz. 

%100 Mikrofiber (Soulmate markalı ürünler ile aynı kalite), pamuk/polyester veya %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden sipariş edebilirsiniz.

Min. sipariş adedi: 200 (desen başına)

Daha Fazla Bilgi

Piknik Örtüsü

Plajda, piknikte veya bir açık hava etkinliğinde kullanmak için idealdir. Geniş bir görünürlüğe sahiptir. Alt katman su geçirmez malzeme, yüzeyinde kalınlaştırılmış oxford kumaş kullanılmıştır, çevre dostudur ve çevre sağlığına uygundur. Bireysel, aile ve arkadaşlarla birlikte kullanıldığı için verdiği memnuniyet paha biçilemezdir.

Sadece rahat oturma hissi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cildi çizilmeye veya sürtünmeye karşı koruyabilir, geniş kullanım için mükemmeldir.

Min. sipariş adedi: 250 (desen başına)

Daha Fazla Bilgi