Endüstri mühendisi, tekstil mühendisi olan iki kardeş tarafından kurulan Soulmate, müşterilerine eşsiz bir kişiselleştirme deneyimini sunuyor.

Soulmate’in mantığı tek kelimedir. “DEĞİŞTİRİLEBİLİR

Sloganı da “Değişen, Değiştiren Sandalet” olan Soulmate, müşterilerine tabanı ve tabana uyumlu üst bantları ayrı ayrı sunar. Düz, platform ve topuklu olmak üzere 6 farklı taban tipine sahip olan Soulmate, bu tabanlara uyumlu onlarca farklı renkte onlarca farklı modeli ile kullanıcıların kendi sandaletlerini kendi zevklerine göre oluşturmalarına olanak sağlar.

Geleneksel sandalet bir tabana monteli üst yüzeyden oluşur. Kullanıcılar hangi markaya giderse gitsin hangi sandaleti alırsa alsın tek tip bir modeli isteyerek, kimi zamanda istemeyerek sandaletini almış olur. Ancak geride çoğu zaman pişmalıklar kalır. “Ah! Diğer rengini mi alsaydım? Ah! Diğer modeli mi alsaydım?”

Soulmate işte tam da bu noktada farklılık yaratıyor. Kullanıcı diğer markalı sandalete ödediği bedele yaklaşık bir bedel ödeyerek bir Soulmate sandalet tabanı ve buna uyumlu 2-3 Soulmate üst bantı alarak kendi sandaletini oluşturabiliyor. Hatta bu üst bantların bazı parçaları ile çaprazlama yaparak daha fazla kombin yaratabilir. Böylece hem bir çok sandalete hip olurken hem de bunu ucuza sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Soulmate az yer kaplar, organizasyon kolaylı sağlar.

Soulmate’in konsepti, mevsimlik gardroplarınızı planlamak ve seyahat ederken yerden tasarruf etmek için size mükemmel derecede optimizasyon fırsatı verir! 1 sandaletlik alana 3-4 sandalet yerleştirmenize olanak sağlar.

Konsept tamamen etkileşimlidir.

Ayakkabılarınızı günlük, iş veya gece kıyafetlerinizle mükemmel bir şekilde eşleştirerek nihai kişiselleştirilmiş kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Ruh halinize veya bulunan ortama göre değişimi 10 saniyede yaşayabilirsiniz.

Öyleyse, mavi bir denim ve bir egzotik mavi bir bluzla uyumlu sandalet istiyorsanız tek ihtiyacınız olan bir çift Soulmate Angel Peony ve bir iki üst bant.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Yazdır
× Yazdır